Konsultant telefoniczny

BetaMed S.A.

Katowice

2016-10-24

BetaMed S.A. to dynamicznie rozwijająca się organizacja o wieloletniej tradycji i doświadczeniu. Jesteśmy krajowym liderem usług pielęgniarskich świadczonych w domu pacjenta. Specjalizujemy się w opiece długoterminowej oraz w innych usługach pielęgniarskich dla pacjentów w ramach umów z Narodowym Funduszem Zdrowia. Świadczymy usługi pielęgniarskie w ponad 80 oddziałach na terenie 11 województw. Naszym największym atutem jest wiara w sens i misję prowadzonej opieki nad pacjentem, o którego troszczymy się zawsze najlepiej jak potrafimy.

Miejsce pracy: Katowice/Chorzów

Obowiązki:

  • obsługa połączeń przychodzących (udzielanie informacji interesantom, przełączanie rozmów do odpowiednich działów, przedstawianie oferty zgodnej z potrzebami klienta)
  • telefoniczne badanie satysfakcji pacjentów w opiece domowej
  •  umawianie spotkań handlowych
  • dbałość o profesjonalny wizerunek firmy

Wymagania:

  • komunikatywność i otwartość
  • dyspozycyjność
  • dobra dykcja, płynna wymowa i miły głos
  • umiejętność wysławiania się i wysoka kultura osobista
  • wysoka motywacja do pracy
  • znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)

Oferujemy:

  • nowoczesne narzędzia do pracy
  • dobrą atmosferę
  • system zmianowy
  • elastyczny czas pracy (w oparciu o umowę zlecenie z opcją przejścia na umowę o pracę)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99301 ofert pracy. Sprawdź!