Filetowanie mięsa drobioego

Covebo Work Office Sp. z o.o.

Ijsslestein

2016-11-28

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office (Kraz 1145)od ponad 14 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.

Miejsce pracy: Ijsselstein
Nr referencyjny: 16/10/18

Obowiązki:

Pracownik na tym stanowisku odpowiedzialny będzie za:

  • Obróbkę filetów drobiowych czyli pracy z nożem przy ich doczyszczaniu, porcjowaniu na mniejsze kawałki lub odcinaniu polędwiczek,
  • Sortowanie i pakowanie filetów drobiowych,
  • Pakowanie filetów czystych i w marynatach,

Wymagania:
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • Gotowość do pracy fizycznej w szybkim tempie
  • Dyspozycyjność na dłuższy okres czasu

Oferujemy:
  • Stawka godzinowa brutto 9,50 €
  • Stabilne zatrudnienie w agencji o ugruntowanej pozycji na rynku pracy
  • Comiesięczne wypłaty na konto
  • Internetowy profil pracownika umożliwiający wgląd i pobranie dokumentów: rozliczeń, pasków wypłat, jarografów

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98969 ofert pracy. Sprawdź!