Sprzedawca na stacji benzynowej

Interkadra

Łomża

2016-10-22

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta – lidera wśród sieci handlowych w Europie i na świecie - poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku

Miejsce pracy: Łomża

Region: podlaskie

Numer ref.: STAC/1016/GD-ŁOM

Zadania:

  • obsługa Klienta stacji benzynowej zgodnie ze standardami

  • realizacja transakcji bezgotówkowych i gotówkowych, wystawianie faktur

  • prawidłowe rozliczanie kasy

  • pomoc klientom w nalewaniu paliwa, korzystaniu z myjni - wg potrzeb klienta

  • prace magazynowe (metkowanie, układanie towaru)

  • dbanie o prawidłowe funkcjonowanie sklepu, ład i porządek na całym obiekcie (sklep i teren w około)

  • dbanie o bezpieczeństwo, mienie ruchome i nieruchome

  • inne zadania wynikające z pracy na stacji paliw

Oczekiwania:

  • aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • uczciwość i odpowiedzialność

  • miła aparycja

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktu

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową

  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z premiami motywacyjnymi

  • miesięczny grafik otrzymywany z tygodniowym wyprzedzeniem

  • pracę w systemie 3zmianowym

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.