Pracownik Magazynu/Specjalista Ds. Zwrotów

Gap Personnel

Stafford

2016-10-21

Gap Personnel to jedna z trzech największych agencji rekrutacyjnych w Wielkiej Brytanii. Istniejemy na rynku brytyjskim już przeszło 20 lat. Od 1997 roku zebraliśmy wiele prestiżowych nagród i wyróżnień co pozwala nam na zatrudnienie ponad 10 000 pracowników na terenie całej Wielkiej Brytanii. Oferujemy prace w największych i najprężniejszych sektorach zatrudnienia.

Obecnie poszukujemy kobiet i mężczyzn do pracy na magazynach odzieżowych, spożywczych, przemysłowych oraz kurierskich na stanowisku PRACOWNIK MAGAZYNOWY / PRACOWNIK PRODUKCJI

Miejsce pracy: Stafford

Obowiązki:

Magazyn iForce specjalizuje się w zwrotach i zarządzaniem dostaw głównie dla zewnetrznej firmy Screwfix.

• Odbiór i wysyłka towaru - Proces związany z przymowaniem towaru, uzupełnieniem stanu magazynowego, liczeniem towaru, zarządzanie m zwrotami klientów, (mogą to być elektronarzędzia, akcesoria i inne produkty związane z firma screwfix),
• Podłączanie produktów w celu sprawdzenia wady (testowanie towaru),
• Prace ręczne- podnoszenie i przenoszenie produktów,
• Czytanie i skanowanie etykiet.

Wymagania:

Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (NIE WYMAGANE)
Dyspozycyjność i chęć do pracy

Nie wymagamy doswiadczenia na podobnym stanowisku!

Oferujemy:

Legalne zatrudnienie
Szkolenie z zakresu pracy i BHP
Terminowo wypłacane wynagrodzenie (w każdy piątek)
Prawo do angielskich świadczeń socjalnych
Nowoczesne magazyny i zaplecze
Możliwość podjęcia pracy od zaraz
Pomoc merytoryczna ze strony polskich i angielskich rekruterow,
Nie pobieramy żadnych oplat

Wiecej informacji znajdziecie na naszych stronach internetowych:

www.gap-personnel.pl / www.gap-personnel.com

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w Wielkiej Brytanii prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel:

+48 32 7027007,+48510800333,+48510800444,+48510800666

Prześlij swoje aktualne CV na adres:

Company No: 6896029

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102779 ofert pracy. Sprawdź!