Krojczy szkła

GRUPA PROGRES

Tczew

2016-10-20

Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego.

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się  firmy ściśle współpracującej ze skandynawskimi przedsiębiorstwami z branży meblowej ,poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KROJCZY SZKŁA
MIEJSCE PRACY: TCZEW

Opis stanowiska:
•    Ręczny rozkrój szkła i luster
•    Montaż mebli do zabudowy, drzwi przesuwnych w systemie profili aluminiowych
•    Pomocnicze prace produkcyjno-magazynowe
•    Obsługa Piły formatowej oraz pił do cięcia aluminium
•    Systematyczne raportowanie wyników pracy przełożonym

Wymagania::
•    Minimum 12 miesięcznego ,praktycznego doświadczenia w ręcznym cięciu szkła
•    Umiejętność czytania rysunku technicznego
•    Umiejętność obsługi elektronarzędzi i posługiwanie się urządzeniami pomiarowymi
•    Wykształcenie średni techniczne
•    Nastawienie na wysoką jakość pracy i wyniki, entuzjazm
•    Uczciwość, rzetelność, brak nałogów
•    Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych

Oferujemy:
•    Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia bezpośrednio przez Klienta
•    Dwuskładnikowe wynagrodzenie miesięczne, składające się z stałej pensji i atrakcyjnej premii
•    Prace w systemie jednozmianowym (7-15) (możliwość pracy również w sobotę)
•    Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku

Aplikacje prosimy wysyłać na adres: APLIKUJ w tytule wpisując numer referencyjny KS/10/2016

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98247 ofert pracy. Sprawdź!