Doradca klienta – market budowlany (różne działy)

Jobhouse

Warszawa

2016-10-20

Obowiązki:
- praca na jednym z działów: budowlany lub sanitarny

- doradzanie klientom w zakresie asortymentu budowlanego lub sanitarnego

- wspomaganie działu w bieżących pracach (np. układanie towaru, dbanie o ekspozycję towaru)

Wymagania:
- podstawowa wiedza w zakresie artykułów budowlanych, sanitarnych

- umiejętność obsługi komputera

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

- komunikatywność, zaangażowanie, chęć do pracy

- sprawność fizyczna

- dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym

Oferujemy:

- zatrudnienie na umowę cywilnoprawną ze składkami ZUS

- możliwość przejścia na umowę o pracę po okresie próbnym

- pracę na stałe w godz. 6-14; 12-20 i wolne niedziele

- programy motywacyjne; system premiowy

- szkolenia, wysokie standardy BHP

- przyjazną atmosferę w miejscu pracy

- wynagrodzenie zawsze na czas

- różne lokalizacje na terenie Warszawy (Ochota/ Targówek)

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres mailowy: APLIKUJ z podaniem nr ref. WAW/PLAT/DOR/HAN

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102916 ofert pracy. Sprawdź!