Kierowca w firmie kurierskiej - Legnica i okolice

Asistnet Work Group

Legnica

2016-10-20

Asistnet Work Group Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.

Aktualnie dla naszego klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Kurier

Miejsce pracy: Legnica

Oczekiwania:

- niekaralność
- prawo jazdy kat. B
- wysoka kultura osobista
- dobra organizacja pracy własnej
- zaangażowanie i odpowiedzialność
- znajomość topografii miasta i okolic
- doświadczenie w branży
- szybkość działania i podejmowania decyzji

Podstawowe obowiązki:

- dostarczanie przesyłek na określonym rejonie
- współpraca z zespołem
- obsługa klienta

Oferujemy:

- narzędzia pracy, w tym samochód służbowy
- atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premia
- możliwość zatrudnienia w strukturach docelowego pracodawcy
- szkolenie wprowadzające.

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta prześlij aplikację, dopisując do CV następują klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r o ochronie danych osobowych(dz.u. z 2002 nr 101 poz. 926 z późn. zm)"

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99761 ofert pracy. Sprawdź!