Pracownika gastronomii

OTTO Sp. z o.o.

Poznań

2016-10-19

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej o numerze wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 2590, obecnie poszukujemy dla naszego Klienta:

Pracownika gastronomii

Nr. Ref. ML/PGast/10/2016

Miejsce wykonywania pracy: Poznań Franowo

Opis stanowiska pracy:
- obsługa linii serwującej
- obsługa Klienta
- obsługa kasy fiskalnej
- pomoc w przygotowywaniu posiłków

Wymagania:
- aktualna książeczka sanepidowska
- chęć i możliwość pracy w weekendy
- mile widziane osoby z doświadczeniem gastronomicznym

Oferujemy:
- umowę o pracę tymczasową z możliwością szybkiego przejścia do klienta,
- wynagrodzenie 15 zł brutto / h
- elastyczny grafik
- możliwość rozwoju w ramach struktur firmy o wysokiej kulturze organizacyjnej


Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania aplikacji na adres mailowy APLIKUJ lub kontakt bezpośredni z biurem OTTO Polska Sp. z o.o., ul. Głogowska 51/3, 60-737 Poznań.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.) przez OTTO Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 55-040 Kobierzyce dla celów związanych z rekrutacją pracowników i poszukiwaniem pracy. Wyrażam również zgodę na przekazanie moich danych potencjalnym pracodawcom i ewentualną weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i zawartych w nich informacji.
Oświadczam, że jestem świadom, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, a moja zgoda na ich przetwarzanie jest dobrowolna. Ponadto posiadam informacje o pełnej nazwie oraz adresie siedziby Spółki, celu zbierania danych, znanych oraz przewidywanych odbiorcach i kategoriach odbiorców danych i przysługującym mi prawie dostępu do treści danych oraz ich poprawiania."

Zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych pragniemy poinformować, że administrator danych osobowych ma prawo usunąć Pani/a dane bez Pani/a uprzedniej zgody. Ponadto ma Pani/Pan prawo wglądu do swoich danych i złożenia wniosku o ich sprostowanie, uzupełnienie, uaktualnienie, czasowe lub stałe wstrzymanie przetwarzania kwestionowanych przez Panią/a danych lub całkowite usunięcie Pani/a danych ze zbioru.

OTTO Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 2590.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 66500 ofert pracy. Sprawdź!