Specjalista ds. rozwoju

Plagiat.pl Sp. z o.o.

Warszawa

2016-10-19

Firma Plagiat.pl jest liderem polskiego rynku oprogramowania służącego  do weryfikacji prac pod względem oryginalności tekstu. Oferuje swoje rozwiązania uczelniom, wydawnictwom oraz indywidualnym użytkownikom. Plagiat.pl współpracuje obecnie z ponad 250. szkołami wyższymi w Polsce, Rumunii, Mołdawii, Kazachstanie, Azerbejdżanie, Kolumbii i w Niemczech. Więcej informacji na stronie www.plagiat.pl, www.StrikePlagiarism.com

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • wsparcie działania zagranicznych przedstawicielstw firmy
  • identyfikacja nowych rynków perspektywicznych i warunków prowadzenia działalności gospodarczej
  • nawiązywanie relacji z polskimi placówkami dyplomatycznymi oraz WPHI
  • budowanie i podtrzymywanie długotrwałych relacji z klientami instytucjonalnymi – uczelniami
  • rozwój produktu – dostosowanie do nowych rynków: tłumaczenia, współpraca z działem IT
  • przygotowywanie umów i dokumentów,
  • prowadzenie szkoleń i prezentacji,
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy – opracowywanie materiałów promocyjnych

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (warunek konieczny),
  • min. dwuletnie doświadczenie w pracy biurowej (kontakt z klientami instytucjonalnymi),
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • bardzo dobra znajomość języka hiszpańskiego,
  • znajomość ukraińskiego i/lub rosyjskiego będą dodatkowym atutem,
  • wykształcenie lingwistyczne lub doświadczenie w tłumaczeniu tekstów pisanych będą dodatkowym atutem,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • wysoko rozwinięte umiejętności prezentacyjne,
  • rzetelność, samodzielność, zaangażowanie,
  • biegła obsługa komputera w zakresie Microsoft Office (Excel, Word, PowerPoint),
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie we współpracy z uczelniami wyższymi, znajomość środowiska akademickiego, a także udział w projektach powiązanych ze środowiskiem naukowym
  • gotowość do podróży zagranicznych

Oferujemy:
  • Pracę w dynamicznym i młodym zespole,
  • Pracę na pełen etat w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pracę w firmie zaangażowanej w rozwój nowych technologii,
  • Podróże zagraniczne

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Plagiat.pl Sp. z o.o.  z siedzibą w Warszawie."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100206 ofert pracy. Sprawdź!