Rejestrator/-ka Pojazdów

Impuls-leasing Polska Sp. z o.o.

Wrocław

2016-10-18

Firma IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o., należy do międzynarodowej grupy finansowej,
IMPULS-LEASING International. Poza Polską do Holdingu należą także firmy z innych krajów Europy Środkowo-Wschodniej: Słowacja, Chorwacja i Rumunia. Jesteśmy młodą i prężnie rozwijającą się firmą. Doświadczenie naszych pracowników oraz właścicieli Holdingu pozwala nam na świadczenie usług o najwyższej jakości.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Nr referencyjny: RP/Wrocław

Obowiązki:

•Dokonywanie rejestracji pojazdów,
•Wykonywanie innych czynności związanych z rejestracją pojazdów.

Wymagania:

•Status ucznia/studenta (preferowany student studiów niestacjonarnych),
•Mile widziani energiczni emeryci/renciści,
•Samodzielność, cierpliwość, odpowiedzialność,
•Umiejętność pracy pod presją czasu i zadań,
•Dyspozycyjność – praca uzależniona od ilości czynności do wykonania w Wydziale Komunikacji

Oferujemy:

•Pracę w dynamicznym i młodym zespole
•Niezbędne narzędzia pracy
•Umowa zlecenie – wynagrodzenie za wykonane czynności

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV na adres APLIKUJ z numerem referencyjnym w tytule maila.

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w aplikacji o pracę dla celów niezbędnych dla obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, przez IMPULS – LEASING Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, AL. Jerozolimskie 212 A. Przyjmuję do wiadomości, że mam prawo wglądu w swoje dane i możliwość ich poprawiania oraz, że ich podanie jest dobrowolne”.

Dziękując za Państwa zainteresowanie, informujemy,
że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99039 ofert pracy. Sprawdź!