DYSPONENT/ KOORDYNATOR PERSONALNY

Lotus Personalservice GmbH

bawaria

2016-10-17

Preznie rozwijajaca sie firma Lotus Personalservice GmbH z siedziba w Landshut, w Niemczech, poszukuje do swojego biura pracownika na stanowisko

Opis stanowiska:

-          Pelnienie funkcji dysponenta

-          Pozyskiwanie nowych kandydatow

-          Rekrutacja kierowcow samochodow ciezarowych

-          Planowanie i dobra organizacja pracy

-          Dyspozycyjnosc w dni wolne i okresy swiateczne

-          Odpowiedzialność za powierzone dokumenty, ich przetwarzanie oraz archiwizacje

-          Sporzadzanie oraz podpisywanie z kandydatem Umowy o Prace

Wymagania:

-          Komunikatywna znajomosc jezyka niemieckiego i polskiego warunkiem koniecznym  (znajomosc jezyka angielskiego i  czeskiego bedzie dodatkowym atutem)

-          doswiadczenie w pracy z ludzmi,

-          znajomość pakietu MS Office

-          prawo jazdy kat. B, dodatkowym atutem bedzie posiadanie prawa jazdy kat. CE

-          umiejetnosc sporzadzania oraz koordynowania wszystkich dokumentow, dytyczacych pracy kierowcy

-          samodzielnosc na wymaganym stanowisku

Oferujemy:

-          prace od zaraz

-          atrakcyjne zarobki

-          praca w srodowisku miedzynarodowym

-          dlugoterminowe zatrudnienie w oparciu o niemiecka umowe o prace

-          pelny pakiet swiadczen socjalnych

-          pomoc w organizacji zakwaterowania

Osoby zainteresowane w/w stanowiskiem pracy prosimy o przeslanie do nas CV na adres mailowy: APLIKUJ Prosimy o zawarcie nastepujacej klauzuli: “ Wyrazam zgode na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawa z dn. 29. 08. 1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 833) ”

Bernsteinstrasse 19 b
D-84032 Landshut
Telefon : 004915121531643

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99148 ofert pracy. Sprawdź!