Specjalista ds. Sprzedaży Telefonicznej_umowa o pracę

Armatis-lc Polska

Stalowa Wola

2016-10-17

Nie masz doświadczenia zawodowego w sprzedaży? Szukasz możliwości zaistnienia na rynku pracy?
Dołącz do nas!

Armatis-lc to wiodąca firma na rynku Call/Contact Center.
Specjalizujemy się w wspieraniu firm w zakresie komunikacji bezpośredniej z ich klientami.

Obecnie poszukujemy: Specjalisty ds. Sprzedaży Telefonicznej

Zakres obowiązków:

  • telefoniczna obsługa stałych Klientów telewizji cyfrowej (przedstawianie oferty; przedłużanie umów)

Gwarantujemy:

  • umowę o pracę lub umowę zlecenie w zależności od potrzeb Kandydata
  • atrakcyjne wynagrodzenie oparte o stałą stawkę (12zł/h) oraz system prowizyjny, dodatkowe bonusy i nagrody.
  • elastyczny grafik, możliwość dostosowania godzin pracy do innych zajęć
  • profesjonalne szkolenia wstępne, produktowe i sprzedażowe - nauka od podstaw technik sprzedaży, technik negocjacji, pokonywania obiekcji, obsługi klientów indywidualnych i biznesowych.
  • możliwość awansu zawodowego w procesie rekrutacji wewnętrznej
  • pracę w zespole ludzi kreatywnych, ambitnych i pewnych siebie

Czego wymagamy?

  • dobrej dykcji, płynności i swobody wypowiedzi
  • znajomości obsługi komputera
  • zaangażowania i chęci rozwoju kariery zawodowej

Spełniasz nasze oczekiwania i chcesz zdobyć unikatowe doświadczenie? Wyślij do Nas CV.