Operator wózka widłowego - ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE - Piorunów

JAGA Temp Sp. z o.o.

Sochaczew

2016-10-17

Agencja Pracy Tymczasowej JAGA Temp Sp. z o.o. dla swojego Klienta zatrudni osoby do pracy na stanowisku:

Operator wózka widłowego
Miejsce pracy: Piorunów k. Błonia

Zadania:
- obsługa wózka widłowego wysokiego składu
- lokowanie produktów na magazynie
- pakowanie towaru
- przygotowanie towaru do załadunku, załadunek
- obsługa sprzętów mechanicznych

Wymagania:
- uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym (warunek konieczny)
- doświadczenie w obsłudze wózka wysokiego składu
- dyspozycyjność do pracy w niestandardowych godzinach (np. 7-15, 10-18, 18-2, 13-21)

Oferujemy:
- pracę stałą!
- umowę o pracę
- wynagrodzenie 16zł brutto
- dodatek za niepalenie 45 zł brutto
- 350 zł brutto premii miesięcznie (175 zł brutto za frekwencję i 175 zł brutto za jakość pracy)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny.

Zapraszamy również do naszego biura: Galeria Błonie, ul. Powstańców 18b, lok. 18 pierwsze piętro

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99199 ofert pracy. Sprawdź!