Praca w piekarni

T&S Group

Tilburg

2016-12-05

Obowiązki:

praca przy produkcji i pakowaniu wyrobów piekarskich tj.: paszteciki, pieczywo, naleśniki, mini przekąski, zapiekanki.

przygotowywanie składników do produkcji różnego rodzaju wyrobów, obsługa urządzeń wyrabiających i mieszających ciasto, kontrola procesu pieczenia itd.

dbanie o wysoką jakość produktu końcowego

szybka i ciężka praca produkcyjna

Wymagania:

komunikatywna znajomość jezyka angielskiego lub dobra niemieckiego

prawo jazdy mile widziane

dyspozycyjność na okres min pół roku

chęć do pracy w systemie zmianowym, również w godzinach nocnych

Oferujemy:

dobre wynagrodzenie z perspektywą podwyżki,

pracę w renomowanej firmie z możliwością rozwoju zawodowego

możliwość długoterminowej współpracy

możliwość odpłatnego korzystania z zaproponowanych przez Agencję Pracy w Holandii:
zakwaterowania
ubezpieczenia
transportu lokalnego

W procesie rekrutacji w pierwszej kolejności wezmą udział aplikacje przesłane za pomocą formularza na stronie www.tnsgroup.pl (http://tnsgroup.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/241186/0) oraz spełniające wymagane kryteria. Do formularza zgłoszeniowego należy dołączyć CV w języku angielskim lub niemieckim.

Prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99362 ofert pracy. Sprawdź!