Specjalista ds. sprzedaży/ Handlowiec

Personia

Gdańsk

2016-12-06

Personia jest firmą rekrutacyjno-szkoleniową, działającą na rynku od 2008 roku. Naszą domeną są rekrutacje prowadzone dla naszych Klientów z różnych branż. Specjalizujemy się w procesach rekrutacyjnych, prowadzonych także w formie Direct&Executive Search. Ponadto szkolimy w zakresie profesjonalnej obsługi Klienta, technik sprzedaży, rozwoju kompetencji menedżerskich i osobistych.

Obecnie dla naszego Klienta – salonu i stacji dealerskiej oferującej usługi serwisowe oraz blacharskie - poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Trójmiasto

Nr ref.: 37/2016

Cel stanowiska: aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów flotowych, sprzedaż samochodów klientom flotowym.

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów flotowych,
  • Sprzedaż samochodów,
  • Obsługa Klientów według standardów firmy,
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji ze stałymi Klientami, budowanie relacji z nowymi,
  • Współpraca z innymi osobami pracującymi w dziale,
  • Kontrola realizacji założeń budżetowych oraz realizacji planów handlowych,
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach zewnętrznych,
  • Podejmowanie decyzji związanych z bieżącym funkcjonowaniem działu,
  • Kontrola rynku, porównanie ofert konkurencji.

Oczekiwania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na takim samym/ podobnym stanowisku związanym ze sprzedażą B2B do Klientów instytucjonalnych na rynku Trójmiejskim,
  • Odbyte szkolenia z technik sprzedaży lub obsługi Klienta instytucjonalnego,
  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Biegła obsługa komputera i pakietu MS Office,
  • Pomysłowość i kreatywność w sposobie dotarcia do nowych klientów,
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Innowacyjność i otwartość,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji z nowymi kontrahentami firmy.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na adres: APLIKUJ, podając w tytule maila nazwę stanowiska i nr ref. Zastrzegamy sobie prawo do przedstawienia również innej oferty niż w ogłoszeniu, a Państwa dane osobowe w celach wyłącznie rekrutacyjnych mogą być przedstawiane pracodawcom.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98254 ofert pracy. Sprawdź!