Konsultant ds. umawiania spotkań Piaseczno

LEVEL WORK

Piaseczno

2016-11-19

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego LEVEL WORK wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr  Certyfikatu 10944

Dla naszego klienta  poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Konsultant Telefoniczny ds. Umawiania spotkań

Opis stanowiska:
• kontakt telefoniczny z osobą docelową w celu umówienia spotkania z przedstawicielem ubezpieczeniowo-finansowym (konsultant nic nie sprzedaje, to zadanie przedstawiciela )
• przestrzeganie procedur i osiąganie założonych celów ;
• dbanie o wizerunek firmy oraz  o wysoką jakość świadczonych usług;

Wymagania:

• komunikatywność i wysoka kultura osobista;

Oferujemy:
• elastyczne grafik pracy poniedziałek - piątek  w godz.  9-20, możliwość pracy w soboty w godz.  10-16;
• stabilność zatrudnienia;
• podczas okresu próbnego (3 miesiące) zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
• system premiowy
• szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego;

Wynagrodzenie:

•   stawka godzinowa 11 zł/h brutto <160h < 12zł/h brutto

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem przez portal.

Prosimy o dopisek klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”