Inżynier Konstruktor (Elektromechanik)

Korn Ferry International Futurestep (Polska) Sp. z o.o.

Wrocław

2016-10-16

Dla naszego Klienta z branży automotive we Wrocławiu poszukujemy pracowników na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Projektowanie nowych produktów
  • Wprowadzanie zmian konstrukcyjnych i utrzymanie dokumentacji technicznej
  • Wsparcie techniczne dostawców komponentów mechanicznych i elektro-mechanicznych
  • Analiza i stosowanie wymagań klienta
  • Dotrzymywanie terminów i raportowanie statusu prac do przełożonego
  • Dostarczanie pomysłów na projekty oszczędnościowe
  • Generowanie aplikacji patentowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane mechaniczne, elektromechaniczne lub pokrewne)
  • Minimum 2 – 4  letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Obsługa programów CAD (preferowany ProE lub CREO2)
  • Praktyczna znajomość reguł projektowania elementów z tworzyw sztucznych i rysunku technicznego
  • Wiedza na temat procesów technologicznych i wytwarzania tworzyw sztucznych oraz blach tłoczonych.
  • Znajomość mechaniki oraz wiedza z zakresu materiałoznawstwa (materiały używane w branży automotive)
  • Znajomość elektromechaniki – dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Zdolności organizacyjne
  • Odpowiedzialność za realizację powierzonych obowiązków

Naszym pracownikom oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Pakiet medyczny
• Ubezpieczenie NW
• Bogaty pakiet szkoleń

Jeśli uważa Pan/Pani, że jest odpowiednim kandydatem do pracy w naszej firmie prosimy o swojego CV poprzez przycisk APLIKUJ.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99580 ofert pracy. Sprawdź!