Opieka osób starszych – Niemcy

altenbetreuung24

Stephanskirchen

2016-10-17

 

 

 

 

 

Pani Berta mieszka razem z mężem w miejscowości Stephanskirchen. Seniorka jest po zawale oraz choruje na demencję i nadciśnienie. Podopieczna ma problemy z nietrzymaniem moczu oraz niedosłyszy. Pani Berta porusza się za pomocą balkonika. 

 

Opieka osób starszych – Niemcy
Nr referencyjny: NIEM_1144A

Obowiązki:

·         Pomoc w myciu oraz pielęgnacji ciała

·         Ubieranie/rozbieranie

·         Gotowanie oraz pomoc w jedzeniu

·         Prowadzenie domu: sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów, pranie 

Wymagania:

Panie chcące podjąć z nami współpracę muszą być osobami serdecznymi, ciepłymi oraz komunikatywnymi. Oczekujemy również znajomości języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym oraz doświadczenia w opiece nad osobami starszymi.

Oferujemy:

Naszym pracownikom gwarantujemy zatrudnienie w stabilnej, legalnej firmie, atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe bonusy na święta. Opiekunka wyjeżdżając na  zlecenie ma zagwarantowany oraz opłacony transport do/z Niemiec oraz zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pobytu.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7407 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

 

Czekamy na Twoją aplikację!
 
aplikuj
 
Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

 

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 70151 ofert pracy. Sprawdź!