Przedstawiciel Handlowy - Usługi HR - Warszawa

Fallwork

Warszawa

2016-10-15

Agencja Pośrednictwa Pracy FallWork Sp. z o.o. figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 6231. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy Kandydatów na stanowisko :

Miasto: Warszawa

Numer ref.: PH/MAZ/FW

Opis stanowiska:

Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych na danym obszarze
Tworzenie ofert handlowych, negocjowanie warunków
Budowanie długofalowych relacji biznesowych z Klientami
Współpraca z zespołem konsultantów
Realizowanie założonych celów biznesowych

Wymagania:

Łatwość nawiązywania i podtrzymywania kontaktów handlowych (B2B)
Bardzo dobra znajomość obsługi Excel ,Word
Umiejętność prowadzenia telefonicznej prezentacji i negocjacji
Staranność i terminowość w wykonywaniu obowiązków
Zdolność szybkiego przyswajania informacji
Wysoka motywacja do pracy

Oferujemy:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie oraz przejrzysty system premiowy
Niezbędne narzędzia pracy
Możliwość rozwoju zawodowego
Pakiet socjalny

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV za pośrednictwem portalu

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.