Pracownik chłodni

Covebo Work Office Sp. z o.o.

Nijkerk

2016-11-28

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office od ponad 14 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.

Miejsce pracy: Nijkerk
Nr referencyjny: 11/10/16

Obowiązki:

Pracownik na zakładzie odpowiedzialny będzie za:

•    układanie kartonów w mroźni
•    realizacja zamówień, dostawa produktu z magazynu na linię
•    sortowanie i porządkowanie towaru
•    chłodne warunki pracy ( temperatury minusowe)

Wymagania:

•    dobry język angielski
•    mile widziane doświadczenie w pracach magazynowych
•    mile widziane prawo jazdy
•    motywacja do pracy

Oferujemy:

•    stawkę godzinową brutto 9,26 euro
•    firmowe zakwaterowanie
•    ubezpieczenie zdrowotne
•    transport do Holandii sprawdzonymi przewoźnikami
•    możliwość współpracy na dłuższy okres czasu

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102337 ofert pracy. Sprawdź!