IT Project Manager

Sedulus Sp. z o.o.

Dortmund

2016-10-14

Sedulus Sp. z o.o. zatrudni dla swojego Klienta, lidera z branży IT, IT Project Managera.

Miejsce pracy: Dortmund/Niemcy

Obowiązki:

-niezależne i odpowiedzialne opracowanie projektów Business IT;

- automatyzacja w zarządzaniu grup produktów i sterowania procesem,

- projekt, layout, instalacji i uruchomienie sieci związane z danymi,

- konfiguracja oprogramowania / systemu parametryzacja, programowanie PLC,

- tworzenie / personalizacja / programowanie interfejsów,

- Wsparcie przy aplikacji i jej uruchomienie,

- przeprowadzenie konserwacji i serwisu w dziale IT & amp;

- pomysły dla twórczego rozwoju naszych produktów,

Wymagania:

  •  wyksztalcenie wyższe jako inżynier systemów informatycznych, lub równoważne kwalifikacje,

  •  kilka lat doświadczenia zawodowego w branży IT jako manager projektu,

  •  programowanie PLC,

  •  umiejętności komunikacji z klientami, dostawcami i innymi pracownikami,

  •  zaangażowanie, elastyczność

  • znajomość j. angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację,

  • mile widziana znajomość j. niemieckiego ( nie jest to wymóg)

Oferujemy:

  •  praca w młodym i dynamicznym zespole,

  •  praca na całe życie

  •  sympatyczna atmosfera w pracy,

  • stawka : około 60 000 euro brutto rocznie na początek – do negocjacji

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98969 ofert pracy. Sprawdź!