Młodszy Specjalista ds. Księgowości z j. hiszpańskim

Jobhouse

Warszawa

2016-10-13

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego JOBHOUSE (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097) dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Wymagania:

- doskonałe umiejętności komunikacyjne w j. hiszpańskim  (poziom  min. B2) – warunek konieczny
- dobra znajomość języka angielskiego (co najmniej poziom B2, ew. B1+) – warunek konieczny
- wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (mile widziane w dziedzinie: ekonomii, finansów, księgowości bądź rachunkowości)

- doświadczenie zawodowe zdobyte w dziale: finansowym, księgowości lub logistycznym

- znajomość zagadnień finansowo-księgowych

- znajomość programu SAP

- doświadczenie w wystawianiu faktur

- bardzo dobra znajomość obsługi programów MS Office (w szczególności MS Excel)

- gotowość do pracy w godz. 9-17; 14-22

- dokładność, sumienność, bardzo dobra organizacja pracy

- wysokie umiejętności komunikacyjne

- umiejętność i chęć szybkiego uczenia się

- umiejętność pracy pod presją czasu

- zdolności analityczne

Obowiązki:

- współpraca z oddziałami firmy w Europie, Kanadzie i USA

- kompleksowa obsługa procesu księgowego

- weryfikacja płatności

- tworzenie dokumentów, wprowadzanie i weryfikacja danych w systemie SAP

- dekretacja i kontrola kosztów,

- księgowanie faktur, rachunków bankowych, wyciągów

Oferujemy:

- pracę od poniedziałku do piątku (8 godzin dziennie)

- możliwość zatrudnienia na stałe po okresie próbnym
- pakiet socjalny przy umowie o pracę: karta Multisport + prywatna opieka medyczna dla pracowników i ich rodzin, ubezpieczenie na życie i wypadkowe oraz inne dodatkowe benefity
- wielokulturowe środowisko pracy
- udział w tworzeniu nowych struktur firmy
- atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie cv w języku polskim na adres: APLIKUJ z podaniem nr ref. ACC/SPEC/JĘZ

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Jobhouse Sp. Z o.o.  z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 80-241 Gdańsk moich danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadanie i przetwarzanie danych osobowych oraz ich udostępnianie klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.) aż do momentu wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawach do poprawiania, dostępu i ochrony tych danych. Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest Jobhouse Sp. Z o.o. z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 80-241 Gdańsk (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 7097), gdzie zbierane są i zabezpieczane dane.".