Asystent/ka ds. prezentacji produktu e-commerce

Euro-Trade Sp. z o.o. Sp.K.

Kraków

2016-10-13

eBomba.pl to sklep internetowy firmy Euro-Trade, działającej na rynku od 25 lat i zatrudniającej ponad 240 osób. Zajmujemy się sprzedażą produktów dla dzieci: zabawek, wózków, fotelików, art. szkolnych. Jesteśmy producentem, importerem i dystrybutorem czołowych marek m.in.: Mattel, Hasbro, Simba, Lego, Starpak, Graco, Jane, Baby Jogger.

Zakres zadań:

  • Tworzenie opisów produktów zgodnie z zasadami pozycjonowania w Google.
  • Zdobywanie zdjęć, opisów od producentów i dostawców.
  • Kompletacja zdjęć na podstawie baz danych producentów, współpraca z fotografem.
  • Przyjmowanie zleceń na opisy od działów handlowych i ustalanie harmonogramu ich realizacji.
  • Raportowanie.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość asortymentu Euro-Trade i systemu HURT.
  • Umiejętność tworzenia ciekawych tekstów reklamowych tzw. „lekkie pióro”.
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Zainteresowanie tematyką sprzedaży internetowej.
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego.
  • Cierpliwość i skrupulatność.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę i wynagrodzenie adekwatne do prezentowanego doświadczenia.
  • Pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie o wieloletniej tradycji.
  • Udział w ciekawych, rozwojowych projektach m.in e-commerce i możliwość wdrożenia własnych pomysłów.
  • Pracę w branży dziecięco-biurowej z renomowanymi produktami.

Prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej  CV i opis ulubionej zabawy/gry z dzieciństwa.  Tekst powinien składać się 300-600 znaków ze spacjami i być napisany „językiem korzyści”.

Prosimy o dopisanie nast. klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz.926, ze zm.)”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102906 ofert pracy. Sprawdź!