Operator/ka maszyn ( Oborniki)

Asistnet Work Group

Oborniki

2016-12-07

AWG Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052

Aktualnie dla naszego klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Operator/ Operatorka maszyn

Lokalizacja: Oborniki

Wymagania:
- gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
- Umiejętności organizacji pracy własnej
- Mile widziane uprawnienia na suwnice, wózek widłowy
- Motywacja i chęć do pracy
- Dodatkowym atutem bedzie doświadczenie w pracy na produkcji lub magazynie

Zakres obowiązków:
-Obsługa prasy krawędziowe sterowanych CNC
-Obsługa prasy mimośrodowe
-Obsługa nożyce gilotynowe
- Proste prace magazynowe

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
- Szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne, kursy na maszayny i urządzenia specjalistyczne
- Atrakcyjne wynagrodzenie + premia comiesięczna,
- Bogaty pakiet socjalny

(Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawąz dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99199 ofert pracy. Sprawdź!