Pracownik produkcji ( 1600 zł netto )

Asistnet Work Group

Poznań

2016-12-07

AWG Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik produkcji sprzętu elektronicznego

Miejsce pracy: Poznań

Wymagania:

- Mile widziane wykształcenie średnie / zawodowe
- Gotowość do pracy na pełen etat
- Zdolności manualne
- Bardzo dobry wzrok

Obowiązki:

- Kompletowanie i pakowanie drobnego sprzętu elektronicznego
- Lutowanie elementów podzespołów sprzętu do inteligentnego domu ( czujniki dymu, zalewu itd.)
- Dbałość o zachowanie ustalonych standardów produkcyjnych i jakościowych

Oferujemy:

- Praca w systemie dwuzmianowym 6:00-14:00 // 14:00-22:00
- Wynagrodzenie 13 zł brutto/h = około 1600 zł netto miesięcznie
- Praca siedząca w klimatyzowanych pomieszczeniach
- Umowa zlecenie
- Gwarantujemy długofalową współpracę
- Możliwości rozwoju w strukturach firmy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99199 ofert pracy. Sprawdź!