Konsultant telefoniczny ds. sprzedaży

LEVEL WORK

Warszawa

2016-11-19

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego LEVEL WORK wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr  Certyfikatu 10944

Dla naszego klienta  poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Konsultant Telefoniczny

Opis stanowiska:
• telefoniczna prezentacja porcelany stołowej oraz wysyłka darmowych paczek powitalnych;
• osiąganie założonych celów;
• dbanie o wizerunek firmy oraz  o wysoką jakości świadczonych usług;

Wymagania:

• komunikatywność i wysoka kultura osobista;
• dyspozycyjność do pracy w godzinach 9:00 - 20:00 i sobota 10-16;

Oferujemy:
• stabilność zatrudnienia (projekt działa cały rok);
• podczas okresu próbnego (3 miesiące) zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie;
• system premiowy oraz konkursy;
• elastyczny grafik – możliwość indywidualnego dopasowania;

Wynagrodzenie:

•  stawka godzinowa 12 zł brutto >126 h < 13 zł brutto + premie
• atrakcyjny system premiowy przedstawiony na szkoleniu
• gwarantowany przelew do 20 dnia każdego miesiąca

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem przez portal

Prosimy o dopisek klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

W razie pytań zachęcamy do kontaktu!

REKRUTACJA-LEVEL WORK

tel. kom.: + 48 790 701 678