Magazynier/ Operator wózka widłowego ( Gądki/ Robakowo)

Asistnet Work Group

Gądki

2017-02-24

AWG Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052

Aktualnie dla naszego klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownika magazynu z uprawnieniami na wózki widłowe

Miejsce pracy: Gądki/ Robakowo

Wymagania:

- Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe
- Uprawnienia na wózek widłowy- warunek konieczny
- Mile widziane doświadczenie w pracy na magzynie
- Zaangażowanie, odpowiedzialność, dokładność

Zakres obowiązków:

- Przyjmowanie do magazynu materiałów i wyrobów oraz składowanie i rozmieszczanie z racjonalnym wykorzystaniem powierzchni magazynowej
- Wydawanie wyrobów i materiałów wg wystawionych dokumentów
- Obsługa urządzeń magazynowych
- Załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych

Oferujemy:

-Ciekawą i rozwojową pracę w dynamicznym i profesjonalnym zespole
- Wynagrodzenie 2600 zł brutto + 10% premii regulaminowej + dodatki do godzin nocnych, Po okresie próbnym ( 3 miesięcy) 2700 zł brutto + 30 % premii ( 810 zł)
- Możliwość wyrobienia odpłatnych nadgodzin + dodatek do godzin nocnych
-Udział w szkoleniach
- Praca zmianowa
-Współpracę w oparciu o umowę o pracę tymczasową

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883

Oferta jest nieaktualna