Pracownik produkcji (kosmetyki samochodowe)/ Kalisz

Outworking

Kalisz

2016-10-13

Jesteśmy firmą świadczącą usługi w zakresie outsourcingu i leasingu pracowniczego, rekrutacji, doradztwa personalnego oraz pracy tymczasowej. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Kalisz

Zakres obowiązków:

- prace pomocnicze przy produkcji kosmetyków samochodowych
-lekkie prace manualne

Wymagania:

- chęć do pracy
- dyspozycyjność op pn do pt.

Zapewniamy:
-zatrudnienie na umowę zlecenie; po okresie próbnym (ok. 2-3 tygodnie zatrudnienie na umowę o pracę (system 2-zmianowy)
- atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie aplikacji za pośrednictwem portalu olx.pl

Kontakt osobisty: Biuro Outworking Kalisz, ul. Polna 20 pok. 208, czynne od pn - pt w godz 10:00-15:00

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 290 - pokaż numer telefonu - roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 8102

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102275 ofert pracy. Sprawdź!