KOPACZ - GŁEBOKICH WYKOPÓW LINIOWYCH (STUDNI)

Tarkon Sp. z o.o.

Antwerpia

2016-11-25

Poszukujemy do pracy osób na stanowisko

Miejsce pracy: Belgia

Zakres obowiązków:

Ręczne wykonywanie wykopów liniowych do głębokości 20 metrów pod fundamenty-ściany.

  • prace ręczne przy głębokich ziemnych wykopach pod fundamenty, wąskich do 1 metra sięgających do 20 metrów, praca w szczególnych warunkach bezpieczeństwa,
  • przygotowywanie i układanie mieszanki betonowej,
  • montaż deskowań oraz ich zabezpieczenie,
  • montaż szkieletów zbrojeniowych w deskowaniu,
  • ustawienie i montaż rusztowań,

Wymagania:

  • doświadczenia w pracy w podobnych warunkach,
  • mile widziane wykształcenie budowlane/górnicze,
  • mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • mile widziane uprawnienia do obsługi sprzętu ciężkiego,
  • umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:

  • oferujemy dłogoterminowy kontrakt i pracę w stabilnej firmie o zasięgu międzynarodowym,
  • oferujemy wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i uzyskiwanych wyników,
  • oferujemy opiekę polskiego koordynatora,
  • firma zapewnia darmowe zakwaterowanie i dojazdy do pracy.

Więcej informacji udzialamy telefonicznie: 786-864-385

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99993 ofert pracy. Sprawdź!