TECHNIK STACJONARNY

Teknika S.A.

Warszawa

2016-10-14

Obowiązki:

Obsługa i zarządzanie magazynem maszyn i części zamiennych

Praca magazynowa (wysyłanie i odbieranie towaru)

Prowadzenie dokumentacji magazynowej

Dbanie o porządek i określone standardy

Wykonywanie dokumentacji (okazjonalnie - po przeszkoleniu);

W razie potrzeby pomoc technikom w dziale montażu (okazjonalnie);

Wymagania:

Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

Wykształcenie techniczne,

Znajomość budowy maszyn stosowanych w przemyśle drzewnym

Dobra znajomość języka angielskiego lub włoskiego

Dobra organizacja pracy, rzetelność, komunikatywność

Znajomość komputera

Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

Możliwość rozwoju zawodowego

Niezbędne narzędzia pracy

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102839 ofert pracy. Sprawdź!