Sprzedaż telefoniczna

SNACK S.A.

Poznań

2016-10-12

Jobman Group jest Agencją Pracy Tymczasowej działającą na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy  na stanowisku:

Konsultanta ds sprzedaży

Lokalizacja: Poznań

Zakres obowiązków:
- Obsługa Klienta zgodnie ze standardami firmy,
- Analizowanie potrzeb Klientów,
- Dopasowywanie nowych rozwiązań nawiązanych do potrzeb Klienta,
- Sprzedaż usług telekomunikacyjnych,
- Weryfikowanie danych Klienta.

Wymagania:
- Dyspozycyjność do pracy min. 3 dni w tygodniu,
- Mile widziana znajomość technik i reguł sprzedaży,
- Komunikatywność i gotowość do pracy z Klientem,
- Pewność siebie i otwartość,
- Chęci do pracy.

Oferujemy:
- Umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę,
- Wynagrodzenie za każdą godzinę pracy: 10 zł/netto,
- Pracę w godzinach 11:00-19:00,
- Przerwy regeneracyjne- łącznie 1 godzina,
- Miłą atmosferę pracy i stałą opiekę koordynatora,
- Szkolenie wstępne z produktów i technik sprzedażowych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie klauzuli w CV.
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r o ochronie danych osobowych (Dz.U. Z 2002r nr 101 poz. 926 z późn. Zm)”

Aplikację prosze przesłać na adres APLIKUJ

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99169 ofert pracy. Sprawdź!