PRACOWNIK BUDOWLANY

DAAS Sp. z o.o.

Kozienice

2016-10-11

Firma Daas Sp. z o.o. świadczy głównie usługami w zakresie zabezpieczenia antykorozyjnego i ogniochronnego konstrukcji stalowych oraz żelbetowych, pracami projektowymi i pracami demontażowymi, a także szeregiem innych, nietypowych prac, również na wysokości z wykorzystaniem technik dostępu linowego.

Miejsce pracy: teren całego kraju
Nr referencyjny: pracownik budowlany/kraj/2016

Obowiązki:

  • mycie konstrukcji, prace malarski;
  • dbanie o dobry stan powierzonych narzędzi;
  • wykonywanie poleceń przełożonego oraz postępowanie zgodnie ze standardami przyjętymi w firmie.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracach antykorozyjnych;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów krajowych;

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji;
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego;
  • pracę w dynamicznym zespole;

W procesie rekrutacji będą brane pod uwagę tylko aplikacje osób spełniających powyższe wymagania. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102798 ofert pracy. Sprawdź!