Pracownik pomocniczy na produkcji

Serwis Personalny Sp. z o.o.

Września

2016-11-16

Serwis Personalny sp. z o.o. (KRAZ 1428) dla swojego klienta z branży stolarskiej poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Starczanowo k. Nekli

Obowiązki:

• Obsługa maszyn
• Obsługa piły tarczowej
• Inne, proste prace zlecone

Wymagania:

• Dyspozycyjność do pracy w godz. 6-14
• Zaangażowania i chęci do pracy
• Mile widziane doświadczenie w pracach w stolarni
• Mile widziana umiejętność obsługi piły tarczowej

Oferujemy:

• Wynagrodzenie 16 zł brutto za godzinę
• Stałą pracę od zaraz
• Umowę zlecenie na okres próbny (3 miesiące), po okresie próbnym zatrudnienie bezpośrednio przez firmę w oparciu o umowę o pracę
• Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
• Pracę w systemie jednozmianowym (6-14) od poniedziałku do piątku

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102275 ofert pracy. Sprawdź!