Przedstawiciel Handlowy (Branża Elektrotechniczna)

Talent Partners

Warszawa

2016-11-28

D la naszego Klienta - renomowanej hurtowni elektrotechnicznej - poszukujemy kandydatów do pracy w Warszawie na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr ref. PH/143/16

Najważniejsze obowiązki:

  • aktywna sprzedaż produktów firmy,
  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • utrzymywanie dobrych relacji z dotychczasowymi klientami,
  • negocjacje handlowe,
  • analiza potrzeb klientów,
  • praca w systemie mobilnym.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne,
  • min. 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży elektroinstalacyjnej,
  • znajomość branży elektrycznej i elektroinstalacyjnej (warunek konieczny),
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • zdolności negocjacyjne,
  • samodzielność w działaniu,
  • gotowość do pracy w terenie,
  • chęć do pracy, zaangażowanie i profesjonalizm,
  • otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów.

Oferujemy:

  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód),
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie + system prowizyjny,
  • samodzielne stanowisko,
  • możliwość rozwoju i udziału w szkoleniach.

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty na adres: APLIKUJ

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102812 ofert pracy. Sprawdź!