Operator Wózka Widłowego / Magazynier

GRUPA PROGRES

Tczew

2016-10-09

 Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego.

Dla naszego Klienta dużej i nowoczesnej firmy z zagranicznym kapitałem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Tczew

Nr ref.: OWW/06

Obowiązki:

  • załadunek i rozładunek towaru,
  • Prace magazynowe.

Wymagania:

  • Doświadczenie w prowadzeniu wózków widłowych,
  • Gotowość pracy w systemie trzy zmianowym lub czterobrygadowym,
  • Uczciwość, systematyczność, umiejętność pracy w zespole,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na systemie magazynowym lub skanerach.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z szansą na stałe zatrudnienie bezpośrednio przez klienta
  • pracę w międzynarodowej i renomowanej firmie produkcyjnej
  • możliwość udziału w interesujących projektach o zasięgu międzynarodowym
  • liczne szkolenia zapewniające rozwój zawodowy
  • zdobywanie doświadczenia pod okiem najlepszych specjalistów w branży
  • stałe wynagrodzenie oraz premie i dodatki – frekwencyjna oraz premia kwartalna uzależniona od wyniku finansowego firmy, dodatek za pracę w nocy, dodatek za pracę w systemie 4-brygadowym (dwa ostatnie w zależności od obszaru i stanowiska)
  • dofinansowanie do karty sportowo - rekreacyjnej
  • gabinet medyczny na terenie zakładu - zyskujesz darmowy i łatwy dostęp do dodatkowych badań oraz specjalistów
  • bezpłatny dostęp do nowoczesnej siłowni 24h/dobę na terenie zakładu
  • dofinansowanie do nauki języków obych lub studiów
  • świadczenia Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • pracę w komfortowych warunkach w klimatyzowanej hali
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, co gwarantuje stabilizację i poczucie bezpieczeństwa

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres: APLIKUJ w tytule wpisując numer referencyjny MM/06/E

Więcej ofert pracy na www.grupaprogres.pl Nr. rej. 5088

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 883)”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99994 ofert pracy. Sprawdź!