Ślusarz Form Wtryskowych

Talent Partners

Gliwice

2016-11-28

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy motoryzacyjnej, w związku z intensywnym rozwojem - poszukujemy kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: Gliwice

Nr ref. SF/137/16

Najważniejsze obowiązki:

  • wykonywanie okresowych przeglądów, konserwacji, regeneracji form wtryskowych,
  • wykonywanie napraw form i narzędzi podczas awarii,
  • dbałość o właściwe funkcjonowanie form wtryskowych,
  • przygotowanie nowych form wtryskowych do pracy.

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe (ślusarz, narzędziowiec, mechanik),
  • doświadczenie zawodowe z zakresu naprawy, regeneracji form wtryskowych,
  • praktyczna znajomość budowy form wtryskowych,
  • praktyczna umiejętność spawania, napawania metodą TIG,
  • umiejętność posługiwania się rysunkiem technicznym,
  • uprawnienia na suwnice,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę – bezpośrednio z pracodawcą,
  • pracę w nowoczesnym parku maszynowym,
  • atrakcyjne warunki pracy i wynagrodzenia,
  • ciekawy pakiet socjalny.

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty na adres: APLIKUJ

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102828 ofert pracy. Sprawdź!