Pastolių montuotojas

SFS International Sp. z o.o. Sp.K

Rotterdam, Amsterdam, Maastricht

2017-01-12

SFS International Sp. z o.o. Sp. K. veikia tarptautiniuose projektuose mėsos žaliavų perdirbimo  ir techniniame sektoriuose. Mes dirbame Olandijoje, Belgijoje, Vokietijoje, Lenkijoje ...

Laisvų darbo vietų skaičius: 20

Miejsce pracy: Olandija

Obowiązki:

Darbo aprašymas

  • plieno pastolių surinkimas ir išmontavimas

Wymagania:

Reikalavimai:

  • min. 2 metų profesionalinė pastolių montuotojo patirtis (įgyta pramoninėse objektuose užsienyje, ty. elektrinėse, naftos perdirbimo gamyklose, laivų statyklose)
  • Olandų Steigerbouwer A ir / arba B leidimas ir VCA diplomas
  • anglų, vokiečių arba olandų kalbos žinios (leidžiančios nepriklausomai išlaikyti saugos testus ant  vartų) - būtina sąlyga,  nebus  atsižvelgta į asmenys be kalbos žinių
  • gebėjimas skaityti techninius brėžinius
  • nuosavus įrankių rinkinys
  • aukšta fizinė parengtis
  • tikslumas ir kruopštumas
  • žalingų įpročių neturėjimas

Mielai laukiama:

  • vairuotojo pažymėjimas ir / arba savo automobilis (pažymėkite CV)

Oferujemy:

Siūlome:

  • stabilus ir ilgalaikis bendradarbiavimas kandidatams, kurie atitinka mūsų lūkesčius
  • nemokamas apgyvendinimas
  • patrauklus darbo užmokestis

Tiems, kurie domisi darbo pasiūlymu prašome siųsti savo CV anglų kalba.

Prašome įsitikinkite, kad pridėjote sertifikatus, patvirtinančius profesinę kvalifikaciją,  saugos mokymo (VCA) kopiją , Personal Safety Logbook (žalia / oranžinė knygelė), taip pat rekomendacijas ir kitus dokumentus, patvirtinančius darbo patirtį ir leidimus

Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

Pateikti paraišką: http://www.sfsinternational.pl/pl/

Arba siųskite savo CV: APLIKUJ

Suteikiant antraštę:  Pastolių montuotojas  Belgijoje/ Olandijoje

 Dalyvaujant darbuotojų samdymo procese sutinkate Jūsų asmeninių duomenų administravimui, tvarkymui ir saugojimui įdarbinimo proceso tikslais per SFS International Sp. o.o. Sp. K., kurios būstinė yra Stara Iwiczna, 05-500 , ul. Nowa 6, Piaseczno (Pagal 29.08.1997 įstatymo dėl asmens duomenų saugojimo (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm). Šis patvirtinimas apima asmens duomenų tvarkymą pagal SFS International Sp. o.o. Sp. K. taip pat po darbo samdymo proceso užbaigimo pateikiant tolesnius darbo pasiūlymus, įskaitant būsimų darbo vietų pateikima mobiliuoju telefonu ir / arba SMS žinute, taip pat elektroniniu paštu..

Biorąc udział w procesie rekrutacji niniejszym wyraża Pan/ Pani zgodę  na administrację, przetwarzanie i przechowywanie swoich danych osobowych przez SFS International Sp. z o.o. Sp.K. z siedzibą w Starej Iwicznej  05-500 Piaseczno, ul. Nowa 6, w celach związanych z procesami rekrutacji. (zgodnie z  Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Zgoda ta obejmuje przetwarzanie danych osobowych przez „SFS International” również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia, w tym przedstawianie przyszłych ofert pracy za pośrednictwem telefonu (rozmowa telefoniczna lub / i  sms) oraz poprzez pocztę elektroniczną.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 80914 ofert pracy. Sprawdź!