Specjalista ds. Handlowych z j.rosyjskim – Kutno

Jobhouse

Kutno

2016-10-06

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego JOBHOUSE (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097) dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Handlowych

Zakres obowiązków:

  • Rozwój sprzedaży na rynkach rosyjskojęzycznych,
  • Budowanie i utrzymywanie biznesowych relacji z kontrahentami,
  • Kompleksowa obsługa procesu sprzedaży,
  • Aktywny udział w kampaniach handlowych,
  • Realizowanie ustalonych planów sprzedażowych,
  • Analiza potrzeb klienta oraz doradztwo w zakresie proponowanych usług.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Bardzo dobrej znajomości języka rosyjskiego w mowie i w piśmie (warunek konieczny ze względu na kontakt z rosyjskojęzycznymi klientami),
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • Znajomość reguł handlu zagranicznego, wiedzy nt. dokumentacji eksportowej,
  • Dobra znajomości programu Open Office,
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole,
  • Samodzielność, terminowości i umiejętności negocjacyjne,
  • 2 letniego doświadczenia w pracy w dziale handlowym lub sprzedażowym,
  • Prawo jazdy kategorii B (min. 1 rok),
  • Gotowości do odbywania podróży służbowych.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającej się firmie,
  • Pracę w młodym i międzynarodowym zespole,
  • Umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Zapewniamy narzędzia pracy adekwatne do stanowiska.

Osoby zainteresowane prosimy o przysyłanie aplikacji na adres APLIKUJ z podaniem nr ref. SPEC/HAN/KUTNO

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Jobhouse Sp. z o.o. z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31, 80-241 Gdańsk moich danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadanie i przetwarzanie danych osobowych oraz ich udostępnianie klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.) aż do momentu wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawach do poprawiania, dostępu i ochrony tych danych.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99148 ofert pracy. Sprawdź!