Spawacz TIG (Hanower / Hamburg) - podstawowy niemiecki

Brasco S.C.

Hanower, Hamburg

2016-10-05

Brasco S.C. poszukuje dla swojego klienta w Niemczech kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Hanower, Hamburg, Niemcy
Nr referencyjny: TIG/0916/GW

Zadania:

  • Prace spawalnicze rur metodą TIG:

DIN EN ISO 9606-1 141 P BW FM5 S s1,5 PA ss gb

DIN EN ISO 9606-1 141 T FW FM5 S t1,5 D18 PB sl

DIN EN ISO 9606-1 141 T FW FM5 S t1,5 D53 PB sl

Wymagania:

  • Doświadczenie w spawaniu metoda TIG min.2 lata
  • Aktualne uprawnienia spawalnicze TIG
  • PODSTAWOWA ZNAJOMOŚC JĘZYKA NIEMIECKIEGO (A1)
  • Prawo jazdy kategorii B i własny samochód

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na warunkach niemieckich, umowa o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: od 13,00 EURO brutto/h;
  • Pełne niemieckie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne;
  • Pomoc w organizacji zakwaterowania;
  •  Dopłata do zakwaterowania;

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie szczegółowego CV na adres: APLIKUJ. W tytule maila prosimy wpisać nr referencyjny: TIG/0916/GW

Brasco S.C.
ul. Okólna 10, 42-400 Zawiercie
Tel: 32 6700280
Email: APLIKUJ
www.brascorecruitment.pl
Nr certyfikatu: 6577