Pracownik produkcji - zmiana poranna

East Service

Złotniki

2016-10-04

Opis oferty:

East Service (13171)
Obecnie poszukujemy osób do pracy przy pakowaniu oraz pracach manualnych na produkcji.

Miejsce pracy: Złotniki, k. Poznania

Obowiązki: pakowanie/rozpakowywanie towaru, znakowanie towaru

OCZEKUJEMY:
- gotowości do pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00,
- dokładności,
- doświadczenie w pracy na produkcji mile widziane.

OFERUJEMY:
- stawkę godzinową 10,00 zł netto,
- pracę od poniedziałku do piątku (7:00-15:00),
- pracę w przyjaznym zespole,
- możliwość korzystania z Karty Benefit MultiSport.

Prosimy o przesyłanie CV.

Zachęcamy również do aplikowania przez portal rekrutacyjnarewolucja.pl

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98969 ofert pracy. Sprawdź!