Specjalista ds. marketingu

BetaMed S.A.

Katowice

2016-10-04

BetaMed S.A. to dynamicznie rozwijająca się organizacja o wieloletniej tradycji i doświadczeniu. Jesteśmy krajowym liderem usług pielęgniarskich świadczonych w domu pacjenta. Specjalizujemy się w opiece długoterminowej oraz w innych usługach pielęgniarskich dla pacjentów w ramach umów z Narodowym Funduszem Zdrowia. Świadczymy usługi pielęgniarskie w ponad 80 oddziałach na terenie 11 województw. Naszym największym atutem jest wiara w sens i misję prowadzonej opieki nad pacjentem, o którego troszczymy się zawsze najlepiej jak potrafimy.

Miejsce pracy: Katowice/Chorzów

Obowiązki:

  • realizacja strategii marketingowej firmy
  • opracowywanie i realizacja działań promocyjnych, reklamowych i wizerunkowych
  • tworzenie artykułów, informacji prasowych i materiałów marketingowych
  • wyszukiwanie, weryfikowanie, negocjowanie i współpraca z dostawcami zewnętrznymi
  • administrowanie stroną internetową oraz mediami społecznościowymi
  • nawiązywanie i budowanie dobrych relacji z mediami i agencjami reklamowymi
  • monitorowanie działań marketingowych konkurencji
  • realizacja innych zadań wynikających z pracy działu

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe związane z marketingiem, PR
  • doświadczenie zawodowe w działach o podobnym zakresie obowiązków – praktyczna wiedza i umiejętności z zakresu marketingu
  • kreatywność i szybkość w wykonywaniu zadań
  • inicjatywa, konsekwencja i dynamizm z działaniu
  • umiejętność tworzenia tekstów tzw. „lekkie pióro”
  • komunikatywność oraz wysoka kultura osobista
  • bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office
  • prawo jazdy kategorii B
  • dodatkowym atutem będzie znajomość branży medycznej

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • stabilne i atrakcyjne warunki pracy

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99149 ofert pracy. Sprawdź!