AUTOMATYK / SPECJALISTA AUTOMATYK

RE Alloys Sp. z o.o.

Łaziska Górne

2016-11-17

Re Alloys Sp. z o.o. należy do Grupy Kapitałowej Luma Investment prowadzącej działalność w branży metalurgicznej na rynku globalnym. Grupa Kapitałowa posiada 3 zakłady produkcyjne i zatrudnia ponad 1000 pracowników.

Re Alloys Sp. z o.o. z siedzibą w Łaziskach Górnych działa na rynku od 2001 r. specjalizując się w produkcji żelazostopów. Naszą misją jest efektywne wytwarzanie wysokojakościowych produktów z wykorzystaniem innowacyjnych technologii przyjaznych środowisku.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

nr ref: SA/46/RA

miejsce pracy: Łaziska Górne

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie prawidłowego stanu technicznego linii produkcyjnych w zakresie elektryki, automatyki i systemów sterowania
  • Naprawa i serwisowanie systemów elektrycznych, nadzór techniczny w czasie trwania produkcji, nadzór nad prowadzeniem dokumentacji technicznej
  • Planowanie przeglądów i remontów
  • Gospodarka częściami zapasowymi
  • Udział w modernizacji i instalacji nowych maszyn i linii technologicznych
  • Rozwiązywanie różnorodnych bieżących problemów natury technicznej
  • Zlecanie i odbiór prac
  • Nadzór nad pracami współpracujących firm (dostawców, podwykonawców)

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie o kierunku Elektrotechnika
  • Na stanowisku Automatyk nie wymagamy doświadczenia; od Specjalisty Automatyka oczekujemy min. 1-rocznego doświadczenia
  • Znajomość sterowników PLC
  • Znajomość narzędzi programujących
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność rozwiązywania problemów

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju
  • Pozytywną atmosferę w pracy
  • Możliwość nabycia doświadczeń zawodowych w innowacyjnych projektach

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji poprzez wypełnienie formularza aplikacyjnego:

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102305 ofert pracy. Sprawdź!