IT sales manager - Wrocław, Poznań, Warszawa

KS PERSONAL SERVICE

Wrocław

2016-10-01

Agencja East Service nr 13171.
Lokalizacja: Wrocław
Zakres obowiązków:
reprezentowanie Firmy klientom krajowym i zagranicznym
sprzedaż usług w zakresie wdrożeń, wsparcia, rozwoju i outsourcingu systemów wspierających zarządzanie
prowadzenie rozmów handlowych, negocjacji, przygotowanie i prezentowanie materiałów handlowych
współpraca z innymi oddziałami Firmy w prawidłowej obsłudze potencjalnych i aktualnych klientów
zarządzanie zespołem
Oczekiwania:
wykształcenie wyższe
minimum dobra znajomość języka angielskiego
doświadczenie w sprzedaży usług B2B (preferowane doświadczenie w sprzedaży usług IT, w szczególności systemów ERP)
determinacja i zaangażowanie w realizację postawionych celów sprzedażowych
umiejętność współpracy i budowania relacji z klientem biznesowym
Oferta:
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
zapewnione szkolenia
możliwość podnoszenia kwalifikacji w branży IT
miła i przyjazna atmosfera
stabilność zatrudnienia

Jesteś zainteresowany pracą? Prześlij CV na adres e-mail : APLIKUJ

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99163 ofert pracy. Sprawdź!