Samodzielna Księgowa

Media Star Sp. z o.o. S.K.

Szczecin

2016-09-30

Ogólnopolska sieć salonów prasowych zlokalizowanych w atrakcyjnych miejscach handlowych. Od blisko 12 – tu lat oferujemy swoim klientom nieograniczony dostęp do prasy, wyrobów tytoniowych i  produktów prezentowych na najwyższym poziomie a swoim partnerom sprawdzony model prowadzenia własnego biznesu w oparciu o wypracowane na najwyższym poziomie standardy. W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy osób  na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin
Nr referencyjny: Centrala/Ks

Obowiązki:

  • Samodzielne prowadzenie pełnej księgowości spółek prawa handlowego;

  • Weryfikacja dokumentów pod względem rachunkowym i merytorycznym;

  • Wprowadzanie dokumentów do systemu finansowo-księgowego;

  • Prowadzenie rozliczeń przepływu gotówki;

  • Kontakt z klientami i ajentami;

  • Realizacja zadań wyznaczonych przez przełożonych

Wymagania:

  • Doświadczenia zawodowego w pracy na samodzielnym stanowisku księgowym umożliwiającym kompleksowe prowadzenie pełnych ksiąg rachunkowych (preferowane doświadczenie w średniej wielkości firmie);

  • Umiejętności samodzielnego uzgadniania kont w księgach rachunkowych;

  • Znajomości przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości;

  • Wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: finanse, rachunkowość);

  • Umiejętności obsługi programów księgowych i magazynowych (Symfonia, PSI) oraz zaawansowanej obsługi pakietu programów MS Office;

  • Dokładności i sumienności w wykonywaniu zawodu, dobrej organizacji pracy własnej oraz komunikatywności i umiejętności pracy w zespole

Oferujemy:

  • Ciekawą, pełną wyzwań stabilną pracę w firmie z wieloletnim doświadczeniem na rynku;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Pracę w kompetentnym i otwartym zespole

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100916 ofert pracy. Sprawdź!