PICKER (praca do 11 metrów wysokości) 11-12 EUR brutto/h Neu Wulmstorf/Niemcy

Brasco S.C.

Neu Wulmstorf

2016-09-29

Obecnie dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PICKER (praca do 11 metrów wysokości) 11-12 EUR brutto/h

Neu Wulmstorf/Niemcy

Obowiązki:

  • kompletowanie zamówień na terenie magazynu za pomocą zwyżek (do 11 metrów)
  • przenoszenie lub przewożenie zamówień na terenie magazynu
  • drobne prace magazynowe

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku order-pickera (praca na słuchawkach lub ze skanerem)
  • brak lęku wysokości
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • prawo jazdy kat. B + Auto

Oferujemy:

  • zatrudnienie na niemieckich warunkach - umowa z niemieckim pracodawcą
  • atrakcyjne wynagrodzenie 11€-12€ brutto/h
  • mieszkanie zapewnione przez pracodawcę
  • długoterminowe zatrudnienie
  • wsparcie naszych konsultantów przez cały okres trwania umowy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie szczegółowego CV na adres: APLIKUJ W tytule maila prosimy wpisać nr referencyjny: PIC/0916/GW

Brasco S.C.
ul. Okólna 10, 42-400 Zawiercie
Tel: 32 6700280
Email: APLIKUJ
www.brascorecruitment.pl
Nr certyfikatu: 6577