Programiści CNC

Covebo Work Office Sp. z o.o.

Venlo, Zeist, Njikerk, Gent, Bruksela, Antwerpia,

2016-09-29


Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office od ponad 10 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.

Programiści CNC
Miejsce pracy: Belgia/Holandia

Praca dla doświadczonych Programistów CNC na terenie Belgii i Holandii

Dla naszych klientów na terenie Belgii i Holandii poszukujemy doświadczonych Programistów Tokarek i Frezarek sterowanych numerycznie. Jeżeli masz doświadczenie w programowaniu maszyn CNC, pracujesz w środowisku CAD/CAM, posiadłeś umiejętność szybkiego uczenia się i znasz języki obce to może być oferta  dla ciebie. 


Kogo poszukujemy?

Idealny Kandydat powinien doskonale znać rysunek techniczny, programować biegle w za pomocą jednego ze sterowników (Heidenhain, Fanuc, Simnumeric, Hass, Mazatrol lub inny), posiadać wykształcenie związane z obróbką metalu, mieć innowacyjne podejście do powierzonych zadań i chętnie pracować w zespole. 


Co dajemy w zamian?

Dla najlepszych kandydatów oferujemy atrakcyjne stawki, możliwość rozwoju, pomoc w załatwieniu formalności związanych z pracą za granicą, legalną pracę na terenie Belgii i Holandii, mieszkanie, ubezpieczenie a także pomoc koordynatorów w bieżących sprawach.


aplikuj

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

    

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 67179 ofert pracy. Sprawdź!