Pierwsza praca w IT - j. angielski

Cee Experts

Poznań

2016-12-02

Skończyłeś/aś studia, nie masz doświadczenia w pracy? Chcesz rozpocząć karierę w IT, ale szukasz pracy, w której będziesz mógł na codziennie używać języków obcych? Chcesz pracować w dużej międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku? Znasz języki angielski na poziomie C1?
Jeżeli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś "TAK", to Ciebie szukamy!

Zadania:
obsługa w obszarze administracji, księgowości, zakupów zagranicznych placówek firmy
stały kontakt z obcojęzycznymi kontrahentami
odpowiadanie na zapytania tel. w j. obcym
raportowanie do przełożonego

Oczekiwania:
bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom C1)
chęć do nauki i rozwoju
NIE wymagamy doświadczenia ani wykształcenia kierunkowego!!!

Oferujemy:
szkolenia przygotowujące do pracy
międzynarodowe środowisko pracy
codzienny kontakt z native speakerami
możliwość rozwoju, zdobycia doświadczenia, awansu.
atrakcyjne wynagrodzenie
pracę w pełnym wymiarze godzin na umowę o pracę
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100217 ofert pracy. Sprawdź!