Specjalista ds.obsługi klienta- j. francuski/niemiecki

Cee Experts

Warszawa

2016-12-02

Dla naszego Klienta, międzynarodowej korporacji od lat rozwijającej się dynamicznie na polskim rynku, poszukujemy otwartych na nowe doświadczenia kandydatów ze znajomością języków obcych.

Zakres obowiązków:
- telefoniczna i mailowa obsługa klienta, udzielanie informacji na temat bieżącej oferty produktowej, wsparcie w rozwiązywaniu problemów;
- analizowanie potrzeb klienta oraz dostosowywanie produktów i usług do jego wymagań;
- realizacja założonych celów;
- utrzymywanie dobrych relacji z klientem.

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość języka francuskiego lub niemieckiego;
- dobra znajomość języka angielskiego;
- dobra znajomość obsługi komputera pakiet Office;
- otwartość, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole;

Oferujemy:
- kompleksowe szkolenia przygotowujące do pracy;
- możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji;
- zdobycie doświadczenia w międzynarodowej firmie;
- atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów;