OPERATOR MASZYN - 1600 EUR netto

JOB AG Industrial Service GmbH

Haldensleben

2016-09-28

Zadania:

- obsługa maszyn (tokarki, frezarki, itp)

- wytwarzanie układów kierowniczych do aut

- wytwarzanie zębatek

Wymagania:

- wyksztalcenie mechaniczne lub pokrewne (np. mechanik obróbki skrawaniem)

- komunikatywna znajomość j. niemieckiego (pozwalająca na swobodne porozumiewanie w miejscu pracy) - warunek konieczny

- doświadczenie na w/w stanowisku

- gotowość do pracy w systemie 3 i 4 zmianowym

- dokładność i odpowiedzialność

- prawo jazdy i samochod

Oferujemy:

- umowę o prace na warunkach niemieckich

- 10,12 EUR brutto za roboczogodzinę (10,85 EUR po 6 tygodniach)

- premia 300 EUR brutto miesięcznie za prace w systemie 4-zmianowym

- płatny urlop i premia świąteczna

- dodatek za prace zmianowa

- odzież robocza

- zakwaterowanie zapewnia pracodawca, koszt 170-200 EUR/ miesięcznie

- opieka polskojęzycznego koordynatora

Osoby zainteresowane prosimy o przeslanie CV (wraz ze zdjęciem) w j. polskim lub

j. niemieckim.