Sprzedawca w supermarkecie spożywczym! W-wa-Ursynów! Od zaraz! 15 zł/h

Jobhouse

Warszawa

2016-09-27

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego Jobhouse, wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7047, dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Sprzedawca (dział Tradycja)

Obowiązki:

  • obsługa klientów na dziale Tradycja
  • krojenie wędlin, pakowanie
  • dbanie o porządek i ekspozycję towaru

Wymagania:

  • aktualna książeczka Sanepidu (warunek konieczny)
  • komunikatywność, zaangażowanie, kultura osobista
  • dyspozycyjność od zaraz do pracy w godzinach otwarcia sklepu
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta

Oferujemy:

  • w okresie próbnym zatrudnienie za umowę cywilnoprawną ze składkami ZUS
  •  możliwość przejścia po okresie próbnym na umowę o pracę
  •  stawkę 13,50 - 15 zł brutto/godz.
  •  pracę na stałe dla znanej marki
  •  sympatyczną atmosferę w miejscu pracy
  •  szkolenia

Osoby zainteresowane i spełniające wymagania prosimy o przysyłanie CV wpisując w tytule nr ref. TRAD/WAW/URS

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Jobhouse Sp. z o.o. z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31, 80-241 Gdańsk moich danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadanie i przetwarzanie danych osobowych oraz ich udostępnianie klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.) aż do momentu wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawach do poprawiania, dostępu i ochrony tych danych.

Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest Jobhouse Natalia Bogdan z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31, 80-241 Gdańsk (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 7097), gdzie zbierane są i zabezpieczane dane.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99993 ofert pracy. Sprawdź!